Повернення через кур'єрську службу доставки
Узгодьте повернення.
Заповніть на сайті форму Замовити консультацію по сервісу.
Опишіть причину повернення товару.
Дочекайтеся від сервіс-менеджера підтвердження відправки.
Відправте нам товар, Підготуйте товар, гарантійний талон, копію чека або витратної накладної, заповнену Заяву на повернення.
Повідомте нас, що Ви здійснили повернення.
Повідомте сервис-менеджеру, від якого була отримана інформація по поверненню електронною поштою - пришліть фото експрес накладної кур'єрської служби, фото заповненої заяви на повернення, в листі вкажіть свої дані, номер замовлення, номер експрес накладної і причину повернення. Переміщення відправленої посилки Ви можете відстежувати на сайті перевізника. Чекайте повернення грошей. Співробітник відділу "Сервіс" огляне товар на предмет експлуатації. Якщо товар відноситься до технічно складного, продавець залишає за собою право вимагати проведення діагностики товару в умовах уповноваженого виробником сервісного центру.
За умови оплати товару через кур'єрську службу (післяплата) повернення грошей буде здійснено впродовж 7 банківських днів через відділення "Укрпошти" або "Нової пошти". Покупцеві припаде СМС на вказаний номер телефону з номером нарахування, по якому він зможе отримати гроші на "Укрпошті" або "Нової пошти". За умови оплати товару банківською платіжною картою на сайті повернення грошей буде здійснено впродовж 7 банківських днів на карту, з якою була зроблена оплата.
Детальніше за телефонами вказаними на сайті.
Made on
Tilda